Wycinka drzew Bielsko-Biała


Nasze usługi – WYCINKA DRZEW:

Wycinka drzew i krzewów

Oferujemy usługę wycinki drzew oraz większych krzewów. Usługa ta powinna być wykonywana przez specjalistów z odpowiednim doświadczeniem oraz sprawdzonym sprzętem. W wielu przypadkach w ogóle nie powinny się tym zajmować osoby, które nie posiadają odpowiedniego przeszkolenia, ponieważ jest to niebezpieczne oraz wymaga niemałych umiejętności.

Nie oznacza to jednak, że nie możesz się pozbyć drzewa, które stwarza zagrożenie, bądź zatroszczyć się o drzewostan odpowiednio go przycinając. Nasza firma wie, jak działać na tym obszarze zgodnie z wymogami prawnymi. Dysponujemy ludźmi oraz sprzętem niezbędnym do wykonania prac związanych z wycięciem bądź przycięciem drzew. Wiedza i doświadczenie sprawia, że nasi pracownicy, potrafią wykonać takie usługi sprawnie i bezpiecznie.

Do prac związanych z wycinką dobieramy odpowiedni, wysokiej jakości sprzęt, dzięki czemu nasza praca odbywa się szybko i sprawnie. Dzięki temu usunięcie nawet dużego drzewa czy rozległych zakrzewień nie stanowi dla nas żadnego problemu. Radzimy sobie także z drzewami znajdującymi się w trudno dostępnych miejscach, których wycięcie może stworzyć zagrożenie dla niewyspecjalizowanych w tego typu zadaniach osób. Są to często sytuacje związane z wycinką drzew, które rosną w pobliżu zabudowań, linii wysokiego napięcia czy dróg.

Bierzemy pełną odpowiedzialność za przyjęte i wykonywane przez nas zlecenia. Gwarantujemy, że nasze umiejętności, wiedza i doświadczenie sprawiają, że organizowane przez nas wycinki przebiegną w pełni bezpiecznie, nie stwarzając zagrożenia uszkodzenia mienia oraz wypadków. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem.

Wycinka drzew na terenie ogrodu czy posesji

Posesje i ogrody to często konieczność wycięcia drzew. Choć może wydawać się to całkiem ciekawym zajęciem, to potrzeba do tego nie tylko odpowiednich umiejętności, bo przede wszystkim także profesjonalnego sprzętu. Każdy ogród zadbany pod tym kątem zawsze zyskuje pod względem estetycznym. Stare drzewa często są również zagrożeniem, zanim więc zaplanujesz drobną wycinkę na swojej posesji, pomyśl, czy to czasem nie jest zadanie dla profesjonalnej firmy.

W Twoim ogrodzie na pewno znajduje się wiele drzew i większych krzewów. Z pewnością dobrze o tym wiesz, że one także wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Ich przycinanie powinno odbywać się regularnie. Czasem jest również niezbędna wycinka. Choć ogród ze starymi drzewami wygląda tajemniczo i klimatycznie, to czasem musisz je wyciąć, aby zapewnić odpowiednie warunki do rozwoju i wzrostu pozostałym roślinom i drzewom. To główny powód, dla którego musisz zrezygnować ze swoich pobudek sentymentalnych.

Wiele lat działania sprawiło, że udało się nam uzyskać duże grono zadowolonych klientów, którzy stale kontynuują z nami współpracę. Powierzając nam zlecenie, masz pewność, że trafia ono w ręce profesjonalistów.

Plan naszych działań organizujemy tak, aby jak najlepiej dostosować się do wymagań i preferencji klientów.

Przed rozpoczęciem wycinki drzew ważne jest określenie poziomu ryzyka oraz stopnia trudności. Pozwala nam to doskonale przygotować się do wykonania zadania i podjęcia niezbędnych środków zabezpieczających.

Posiadamy rzetelną wiedzę, pozwalającą nam dokonywać wycinki drzew i krzewów zgodnej z aktualnymi wymogami prawnymi. Jesteśmy w stanie doradzić naszym klientom najlepsze rozwiązania dotyczące wycinania drzew i krzewów. Żeby uniknąć wszelkich kłopotów, w pierwszej kolejności należy mieć zezwolenie na wycinkę, o ile istnieje taka konieczność.

Przepisy związane z wycinką drzew i krzewów zmieniają się dosyć często w naszym kraju. Nasza firma stale je kontroluje, co pozwala uniknąć nieprzyjemności związanych z usunięciem danej rośliny. Jeśli nie potrafisz przebrnąć przez wszelkie formalności z tym związane lub masz różnego rodzaju wątpliwości, z chęcią Ci w tym doradzimy.

Przed dokonaniem wycinki dokonujemy pomiaru i analizy takich parametrów jak wiek drzewa lub krzewu, jego obwód, zajmowana powierzchnia oraz gatunek.

Każde drzewo ma dodatkowo inne właściwości, należy więc traktować je indywidualnie, z uwzględnieniem wszystkich powyższych elementów. Szybkie wykonanie wcześniejszej analizy pomoże nam w podjęciu decyzji, jakiego sprzętu najlepiej użyć do przeprowadzenia wycinki.

Gdy wiemy już jakie narzędzia zastosować, przystępujemy do działania. Pień drzewa najczęściej ścinamy tuż nad ziemią, stopniowo się w niego wcinając. Profesjonalne narzędzia pozwalają nam na błyskawiczne wykonanie cięcia. Oprócz różnego rodzaju pilarek, posiadamy do dyspozycji także metalowe kliny, które znacznie usprawniają nasze działania.

Należy pamiętać, że wycinka drzew i krzewów to usługa, która wymaga sprawnych i przemyślanych działań.

Od wielu lat istniejemy na rynku i wielokrotnie pomagaliśmy mieszkańcom Bielska-Białej oraz okolic, dlatego takie działania nie sprawiają nam problemów. Świadczy o tym szereg wykonanych już dotychczas usług. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat pozwala nam podejmować się nawet bardzo trudnych, niewykonalnych dla niewykwalifikowanych osób zadań.

Oprócz wycinki drzew, krzewów i zakrzewień, oferujemy również usługę ich przycinania.
Jest to pewien zabieg pielęgnacyjny, którego celem jest uzyskanie odpowiedniego kształtu drzewa czy też krzewu. Pracownicy naszej firmy potrafią ocenić stan zdrowotny rośliny oraz w przybliżeniu oszacować jej wiek.

Choć przycinanie wydaje się prostym zabiegiem, nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że wykonane nieumiejętnie może zniszczyć lub oszpecić drzewo lub krzew. Dlatego najlepiej korzystać z usług wyspecjalizowanych i doświadczonych firm, takich jak nasza.

Aby zachować estetykę na wysokim poziomie i móc cieszyć się cudownym widokiem ogrodu, nie można tego lekceważyć zabiegu jakim jest przycinanie gałęzi.

Wycinka drzew przez profesjonalistów

Jest to proces, który wymaga dużej wiedzy technicznej i odpowiedniego przygotowania. W zasadzie powinien być wykonywany jedynie przez osoby zajmujące się tym profesjonalnie. Wówczas będziesz mieć pewność, że drzewa zostaną bezproblemowo usunięte, a także nastąpi to w sposób bezpieczny. Wycinka drzew przeprowadzana w sposób amatorski może zagrażać zarówno zdrowiu, jak i życiu osób znajdujących się w pobliżu.

Wycinka zgodnie z prawem

Przeprowadzimy profesjonalną wycinkę drzew i krzewów, zgodnie z aktualnymi wymogami prawnymi. Nasi specjaliści doskonale wiedzą, które z drzew mogą stwarzać zagrożenie, a które wymaga przycięcia. Doświadczenie i wysokiej jakości sprzęt, z którego pomocy korzystamy, pozwalają na szybką i skuteczną wycinkę.

Cennik wycinki drzew

Cena wycinki lub przycinania drzew i krzewów, różni się w zależności od rodzaju podejmowanych przez nas działań.

Bierzemy pod uwagę przede wszystkim takie aspekty jak ilość drzew, ich grubość, stan oraz wysokość. W przypadku krzewów często kierujemy się nie tylko rozmiarem czy ilością, ale także zajmowaną przez nie powierzchnią.

Po dokonanej analizie podajemy wstępny kosztorys. Jest on bardzo korzystny, o czym możemy zapewnić.

Skontaktuj się z naszym biurem w Bielsku-Białej i powierz wycinkę swoich drzew oraz krzewów w ręce profesjonalistów.

Ważne informacje