Nasze usługi: SPRZĄTANIE


Firma Gremax oferuję także usługę sprzatania . Proponujemy sprzątanie jesienne liści , gałęzi, sprzątanie garaży, piwnic, hal produkcyjnych, wywóz gabarytów z budynków prywatnych, jak i firm.

Porządkowanie ogrodu

Praca w ogrodzie wymaga posiadania odpowiedniej ilości wolnego czasu i kondycji fizycznej. Na działce zawsze znajdzie się coś do zrobienia, na przykład jesienią w naszym ogrodzie pojawia się duża ilość liści oraz suchych gałęzi. Po pewnym czasie kolorowe liście zaczną się rozkładać i szpecić naszą posesję. Nie zadbanie o ich usunięcie zawczasu, pogorszy także jakość trawnika. Firma Gremax z radością pomoże w przygotowaniu ogrodu do nadchodzącej zimy. Oferujemy swoje usługi w zakresie sprzątania terenów zielonych z liści, gałęzi i trawy. Przywrócimy piękny wygląd starym i zaniedbanym ogrodom. Posprzątamy i przygotowujemy teren do założenia ogrodu. Posiadamy flotę samochodów, które szybko i sprawnie odbiorą odpady zielone. Nasi pracownicy korzystają z wysokiej jakości narzędzi i sprzętu. Gwarantujemy niską cenę oraz najwyższą jakość oferowanych usług.

Sprzątanie pomieszczeń

W naszych domach piwnica lub strych często pełnią rolę składu na wszelkiego rodzaju zbędne przedmioty. Niektóre z nich przechowujemy z powodu sentymentu, jeszcze inne z powodu ich realnej, czy rzekomej przydatności. Postępując w ten sposób nieraz zapełniamy swoje pomieszczenia po brzegi tak, iż ledwo możemy się w nim poruszać. Warto dodać, że sprzątanie zakurzonych, brudnych i wilgotnych przedmiotów nie należy do przyjemnych czynności. Usługi świadczone przez firmę Gremax są odpowiedzią na problemy związane z zagraconymi i zaśmieconymi miejscami w Państwa domach. Jeśli nie jesteście w stanie pozbyć się odpadów lub nie wiecie jak to zrobić warto powierzyć to zadanie specjalistom. Nasza firma ma swojej ofercie sprzątanie garaży, piwnic, strychów, mieszkań i domów. Zapewniamy kompleksowe i profesjonalne sprzątanie każdego rodzaju lokali. Poradzimy sobie nawet z najbardziej zagraconymi i zapuszczonymi miejscami. Posiadamy odpowiednie środki transportu umożliwiające kompleksowe sprzątanie zarówno małych, jak i dużych pomieszczeń. Swoją pracę wykonujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz dbając o środowisko naturalne.

Wywóz gabarytów z firm oraz budynków prywatnych

Odpady gabarytowe odbierane są w Polsce tylko raz w roku. Jeśli zapomnimy o terminie wywózki lub nie będziemy w stanie przygotować odpadów samemu (np. ze względu na ich wagę, czy rozmiar). Śmieci o dużych gabarytach często nie mieszczą się w kontenerach. Zostawiając je pod śmietnikiem narażamy się na mandat. Szukacie Państwo taniego i łatwego sposobu na pozbycie się starych i niepotrzebnych przedmiotów gabarytowych? Firma Gremax zajmuje się wywożeniem zbędnych i niepotrzebnych odpadów z firm oraz posesji prywatnych. Odbieramy m.in.:

  • śmieci
  • stare meble
  • odpady po skończonej budowie lub remoncie
  • złom
  • gruz
  • RTV
  • AGD
  • makulatura
  • inne niepotrzebne przedmioty
Posiadamy wszystkie wymagane pozwolenia na świadczenie usług wywożenia rzeczy oraz ich utylizacji. W naszej firmie pracują doświadczeni pracownicy, którzy w bezpieczny sposób odbiorą od Państwa odpady. Oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta, konkurencyjne ceny oraz profesjonalny załadunek odpadów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Posiadamy długoletnią praktykę w świadczeniu usług w zakresie sprzątania ogrodów, działek, domów prywatnych i przedsiębiorstw. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych klientów. Nasi pracownicy zawsze wykonują fachowo i rzetelnie powierzone im zadania. Profesjonalizm i niskie ceny to cechy, które odróżniają nas od konkurencji. Swoje usługi świadczymy na terenie Bielska-Białej i okolic.

Wybierając Gremax możecie być pewni, że sprzątanie pomieszczeń będzie wykonane starannie, dokładnie i szybko. Dzięki naszej firmie ogród odzyska swój urok, a inne pomieszczenia przestaną nas odstraszać swoim nieporządkiem. Zapraszamy do kontaktu do kontaktu telefonicznego: 509-459-565 lub odwiedzenia nas w naszej firmie pod adresem: ul. Jurija Gagarina 52, 43-300 Bielsko-Biała.

Ważne informacje