Usuwanie śniegu i błota pośniegowego

Odśnieżanie usuwanie śniegu i błota pośniegowego z ulic, chodników, podwórek, wjazdów, podjazdów, dachów.


Firma GREMAX oferuje kompleksowe usuwanie śniegu i błota pośniegowego z podjazdów, dróg, placów, schodów a także skuwanie lodu oraz usuwanie sopli i zwisów śnieżnych gwarantując bezpieczeństwo pieszych i kierowców. Koszty usługi zawsze dopasowane są do obszaru objętego zleceniem, stopnia zaśnieżenia, grubości pokrywy śnieżnej i rodzaju odśnieżanego obiektu. Możliwe jest rozliczanie usługi w formie ryczałtu miesięcznego bądż według wezwania telefonicznego.

Profesjonalna usługa odśnieżania w Bielsku-Białej

W czasie sezonu zimowego gdy nie czas na pielęgnację trawników czy ogrodów, kompleksowo zajmujemy się odśnieżaniem. Nasza firma także podczas tej mroźnej pory roku przychodzi z pomocą i z chęcią oferuje swoje usługi mieszkańcom Bielska-Białej i okolic.

Zachęcamy zarówno osoby prywatne jak i firmy oraz instytucje publiczne, do skorzystania z naszej usługi kompleksowego odśnieżania. Zajmujemy się usuwaniem śniegu oraz pośniegowego błota z powierzchni, skuwaniem lodu oraz sopli i zwisów z dachów oraz daszków, a także wywozem śniegu.

Oczyszczamy z zalegającego śniegu podjazdy, drogi, place, schody i wszystkie miejsca, w których jest to konieczne do tego, aby sprawnie się w nich poruszać.

Posiadamy profesjonalny park maszyn pozwalających nam na przeprowadzenie szybkiego i dokładnego odśnieżania.

Sprawne odśnieżanie z pomocą fachowców

Nagły śnieg to często paraliż dla całej posesji. Na pewno nie raz zdarzyło Ci się machać łopatą w pośpiechu, aby na czas dojechać do miejsca pracy. Firmy ogrodnicze mają taką usługę wpisaną w swój stały kanon. Po zgłoszeniu dojeżdżają pod wskazany adres i przy pomocy profesjonalnego sprzętu odśnieżą interesujący Cię fragment ogrodu, podwórka czy chodnika. Wtedy już zdecydowanie możesz odetchnąć z ulgą i bezpiecznie przemierzać swoje podwórko i bezkresny ogród.

Wywóz śniegu z odśnieżanego obszaru nie jest dla nas problemem

Dzięki profesjonalnym maszynom możemy zaoferować natychmiastowe, sprawne i przede wszystkim dokładne odśnieżanie, a później na wywózkę zbędnego śniegu.

Szybkie i dokładne usługę skuwanie lodu

Zimą warto zadbać o to, by lód nie zalegał na podłożu oraz na różnego rodzaju obiektach.

Zalegający lód może stwarzać ryzyko pośliźnięcia się, zwłaszcza w takich miejscach jak schody czy wzniesienia.

Z chęcią pozbędziemy się trudnego do usunięcia lodu niezależnie od wielkości powierzchni na której się znajduje.

Usuwamy lodowe sople z dachów

Mimo tego, że sople tworzące się na krawędziach dachów mogą wyglądać atrakcyjnie, stwarzają jednak spore niebezpieczeństwo dla osób poruszających się pod nimi - szczególnie wtedy, gdy są dość dużych rozmiarów.

Aby ludzie oraz zwierzęta mogli bezpiecznie przemieszczać pod takimi miejscami, wprowadziliśmy do swojej oferty usługę usuwania sopli lodowych.

Pozbędziemy się uciążliwego błota pośniegowego

Zajmujemy się też usuwaniem błota pośniegowego. Jest to nic innego jak topniejący śnieg, bardzo często wymieszany z piaskiem i środkami chemicznymi stosowanymi do obniżenia temperatury topnienia wody. Jego powstawaniu sprzyja rozjeżdżanie topniejącego śniegu przez koła samochodów. Usunięcie takiego błota pośniegowego jest znacznie trudniejsze, niż pozbycie się samego śniegu.

Bez użycia odpowiednich maszyn może się to okazać bardzo męczące. Nasza firma dysponuje sprzętem i doświadczeniem, których efektem jest bardzo szybka i rzetelnie wykonana praca. Dzięki naszej usłudze Twoja posesja czy też parking bardzo szybko stanie się bezpiecznym i przejezdnym miejscem.

Odśnieżanie terenów

Wraz z zimą przychodzi pora na odpowiednie zabezpieczenie Twoich roślin przez mrozem i śniegiem. Natomiast gdy spadnie śnieg, to na pewno Twój ogród będzie się prezentował się niezwykle klimatycznie i zjawiskowo, ale odśnieżanie to czynność, którą również powinieneś przeprowadzać systematycznie. Odśnież wszystkie ścieżki i przejścia, które służą Ci do dojścia do najważniejszych miejsc w ogrodzie, dzięki temu nie powstanie tam twarda i brudna skorupa, która skutecznie utrudni Ci poruszanie się po ogrodzie.

Odśnieżamy między innymi:

  • podjazdy;
  • drogi;
  • chodniki;
  • place;
  • parkingi;
  • ogrody;
  • schody
  • obiekty

Dlaczego usuwanie śniegu i lodu jest niezbędne?

Regularne usuwanie śniegu oraz zwisających sopli zapewnia bezpieczeństwo mieszkańców, przechodniów oraz kierowców.

Należy pamiętać, że odśnieżanie należy do obowiązków właściciela ogólnodostępnej publicznie posesji lub terenu, lub pracodawcy w przypadku terenów należących do zakładów pracy oraz do władz miejscowości w przypadku miejskich i wiejskich dróg, chodników i placów.

Szczególnie niebezpiecznym miejscem mogą stać się zaśnieżone lub oblodzone schody. Jeśli na prowadzących do miejsc publicznych, na przykład do firmy schodach przydarzy się komuś wypadek, taka osoba może domagać się wysokich odszkodowań. Dodatkowo właściciel może dostać grzywnę za niedopełnienie obowiązku odśnieżania. Dlatego wyboru firmy zajmującej się odśnieżaniem dobrze jest dokonać jeszcze przed nastaniem zimy.

Miejscowości, na terenie których oferujemy odśnieżanie: Bestwina, Bielsko-Biała, Biery, Buczkowice, Bystra, Czechowice-Dziedzice, Hałcnów, Janowice, Jasienica, Jaworze, Kozy, Mazańcowice, Meszna, Międzyrzecze, Pisarzowice, Wilkowice, Świętoszówka,

Odśnieżanie terenów przez fachowców

Jeśli nie chcesz tracić czasu na odśnieżanie posesji, lub chodnika, co w okresie zimowym będzie konieczne wiele razy, warto powierzyć tę kwestię fachowcom. Są oni wyposażeni w odpowiedni sprzęt, który znacznie usprawni ten proces. Dzięki temu sam proces odśnieżania zostanie wykonany dużo szybciej a powierzchnia zostanie dodatkowo zabezpieczona przed poślizgiem.

Dlaczego warto zdecydować się na korzystanie z naszych usług?

Firma GREMAX gwarantuje profesjonalne i rzetelne wykonanie usługi odśnieżania w Bielsku-Białej. Jesteśmy doświadczoną firmą, oferującą wysoką jakość usług w atrakcyjnych cenach.

Koszty usługi odśnieżania zależne są od wielkości zaśnieżonej powierzchni, stopnia zaśnieżenia, grubości pokrywy śnieżnej i typu obiektu wymagającego odśnieżania. Usługa odśnieżania może być rozliczana w formie ryczałtu miesięcznego lub w wyniku wezwania telefonicznego. Przed podjęciem współpracy możemy umówić się na oględziny odśnieżanego terenu oraz ustalimy koszt prac.

Gwarantujemy, że warto nam zaufać. Potwierdzają to liczne zlecenia oraz regularna współpraca z naszymi klientami.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług odśnieżania.

Zapraszamy do kontaktu.

Ważne informacje